| Georgian22 a întrebat:

Salut.Am folosit aplicatii pentru Facebook (gen :afla cand te casatoresti.) EU NUUU am distribuit nimic si mi-a spus un prieten ca am distribuit tot niste aplicatii de pe acolo.CUM OPRESC ALEA SA SE DISTRIBUIE SINGURE.

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Du-te la aplicații/jocuri (https://www.facebook.com/games/manage) și șterge de acolo aplicațiile.
Data viitoare să nu le mai folosești.

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Acele aplicatii pentru Facebook au o pagina si tu ai dat like paginii si cat timp liekul ramane de la tine pe pagina ea tot iti va distrbui.
Asa ca trebuie sa cauti pagina si sa dai dislike.
Funda!