| dorian123456 a întrebat:

Salut am incercat sa folosesc cehat engine pe dragon city(facebook joc) mi-a mers cateva secunde dupa aparea ceva ca cica o problema sa dau ok sa se dea refresh dadeam ok se refresuia si dupa tot ce a facut cheat engine era sters de ex faceam bani cu speedhack apoi dadea refresh si iar aveam bani aia dinainte sa folosesc speedhack-ul de la cheat engine ce problema credeti ca este?

Răspuns Câştigător
| robikafinek a răspuns:

Asta am facut si eu, cheat engine nu este un hack ci el doar arata ca ai avea de ex 9999999 bani dar tu nu ai si cand cumperi ceva tu cumperi cu banii pe care iai avut inainte