| icsbooy a întrebat:

am instalat fifa 2017. mereg perfect, insa singura problema este ca nu stiu cum sa configurez joystick-ul. in meniu merge, deci il citeste jocul. ma joc din tastatura si joystick, insa nu gasesc decat sa configurez butoanele la tastatura, la joystick nu gasesc in nici un fel. ma poate ajuta cineva va rog? am cautat toate tutorialele dar nu am gasit nimic sad

3 răspunsuri:
| icsbooy explică:

Haideti ca mi-am gasit singur. poti face controalele la joystick doar dups ce iti alegi echipele si alegi partea de care joci. apoi muti actiunile in dreptul butoanelor, e invers ca la tastatura unde muti butoanele in dreptul actiuunilor. mersi oricum

| Hihowareyou a răspuns:

Ai incercat sa intri in meniul unde configurezi butoanele de pe joystick? Daca intri de pe tastatura, este posibil sa iti apara setarile doar pentru tastatura.

| raicuvictor a răspuns:

De unde ai scos-o?