| Bha_Silviu_1999 a întrebat:

Salut,am internet de la Vodafone si am ip static...acest ip nu imi functioneaza adica am incercat sa fac mai multe servere(in timp) de minecraft, sa:mp, metin2...si nu a mers. Aceasta problema consta in :

-ip este static dar nu merge folosit.Adica fac serverul de minecraft si la "server ip: -----------" bag ipul cand intru in minecraft imi apare sv off(desi este pornit) dar imi functioneaza sv dupa acea cu ip de la hamachi.
-cand intru pe un site... cu my ip imi arata ip meu imi apare ca este static dar la fel nu al pot folosi cu nimic.

-internetul al am prin modem, asta este al 2 contract iar in primul a mers ip acum ..nu.

Va rog frumos daca stiti cum pot sa rezolv problema as fi recunoscator.

1 răspuns:
| vasilev a răspuns:

Problema o afli sunand la *777 - date