| pinguinuronaldo a întrebat:

Salut! Am laptop-ul Allview ALLBOOK L si vreau sa ii fac un upgrade la memoria RAM.
Vreau sa aflu daca aceasta memorie e buna pentru acest laptop.

https://www.itgalaxy.ro/......5v-197006/

Multumesc! Dau funda!

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Lasa modelul exact de al laptopulu isi vedem ce se poate face.

| pinguinuronaldo explică (pentru Wr3nch):

Pai asta este. ALLBOOK L

| pinguinuronaldo explică (pentru Wr3nch):

Ddr3
1066mhz
8cl

| Wr3nch a răspuns (pentru pinguinuronaldo):

Manut da un link de la laptop in sine. Sunt sanse mare sa dai banii degeaba daca placa de baza nu suporta ramul.

| pinguinuronaldo explică (pentru Wr3nch):

Ok

| Wr3nch a răspuns (pentru pinguinuronaldo):

Grozav. Acum iti pot spune ca nu are rost sa spargi banii pe rama ca nu ai unde sa ii bagi deoarece ram-ul nu-i nu e pe slot ci integrat pe placa de baza