| CuTup3u a întrebat:

Salut

Am luat acum admin pe un sv bun, si vreau sa stiu toate comenzile care o sa imi trebuiasca pentru admin, doar celel importante cum ar fi, ban (cum se da ban pe ip sau pe nume, cum aflu ip), cum scriu in stanga sus pe ecran, cu fac demo si cum il postez pe forum. stiti voi
Cel care imi da comenzile necesare si sa zica la ce folosesc are funda.

Ms

1 răspuns:
| ChangeName a răspuns:

Pai eu am un server de cs.Si te pot invata absolut orice cand e vorba de cs..Comanda de ban este amx_ban Pentru a da ban pe ip este amx_banip si sa dai bad dupa ce jucatorul a iesit de pe server este amx_addban si pentru orice fel de intrebare legata de cs cauta-ma pe mess id-> r.cretescu