| Nesquik a întrebat:

Am luat o tableta [Tableta Allview Alldro 3 Speed DUO cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 50GHz, 9.7", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean] de la eMAG, prima data dupa cateva zile s-a stricat, am dus-o inapoi si mi-a schimbat-o, dar acum pe aceasta numai merg aplicatiile care mergeau pe cealalta[e aceiasi tableta numai decat ca a schimbat-o] de ex: yahoo messenger inainte sa o schimbe mergea, acum daca intru pe google play/magazin zice ca nu este compatibila cu tableta, de ce? adica cum vine asta : inainte sa o schimbe mergea si acum imi spune ca nu e compatibil si totusi e fix aceiasi tableta? + ca este si o tableta destul de buna [de ex : angry birds mergea, acum numai e compatibil si totusi cum ziceam e o tableta buna]

2 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Du-o inapoi, spune-le ce s-a intamplat si daca nu vor sa ti-o schimbe, le spui ca, chemi televiziunea si chiar asta faci.

| bogdy2000 a răspuns:

Este un lucru ciudat. Nu-mi dau seama.