| DulamaEduard a întrebat:

Salut! Am luat un joc online pentru ps4 mai exact ufc5 si eu n-am vazut ca este doar pentru ps5, il mai pot inapoia sa-mi iau banii inapoi?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pe scurt regula 'playstation' de baza ca si conditie pentru refund este:

Sony does allow for refunds, but there are some conditions. If you accidentally buy something, you've got 14 days to ask for your money back, provided you haven't downloaded or streamed the item. This rule gives you a safety net in case of mistaken purchases, but you need to be quick about it.

tradus:

Sony permite rambursări, dar există anumite condiții. Dacă cumpărați din greșeală ceva, aveți la dispoziție 14 zile pentru a vă cere banii înapoi, cu condiția să nu fi descărcat sau transmis în flux articolul. Această regulă vă oferă o plasă de siguranță în cazul achizițiilor greșite, dar trebuie să fiți rapid în privința asta.

pentru a te lamuri recomand sa iei legatura cu PS : https://www.playstation.com/......o/support/