| Moro96 a întrebat:

Salut am mare nevoie de ajutorul vostru caut niste jocuri care le pot juca pe pc-ul meu praff am asa windows 7 procesor Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz (2CPUs), ~1. 8GHz memory 4096MB RAM placa video nVIDIA geforce 7300SE/7200GS
de 512MB spuneti-mi orice gen de jocuri shooter racing orice multyplayer care sa le poata rula sa am de unde alege si fara jocuri gen mario... dau funda cui imi e de ajutor

2 răspunsuri:
| rooney a răspuns:

Man, joaca in browser gen: triburile, gladiatus, bittlefight, wartune sau pe facebook top eleven, fotbal club manager, Marvel etc

| Moro96 explică (pentru rooney):

Jocuri pc nu browser!