| mihai186199 a întrebat:

Salut, am mare nevoie sa stiu cum se numea un joc 2D mai vechi, pe care il aveam dintr-o revista Noroceii, de prin 2004-2009 (aprox.) in care erai un extaterestru mic, gri si rotund, care arunca cu niste bile in inamici colorate, cu sclipici, si care dupa se intorceau la tine. Trebuia sa traversezi cate un level cu jungla, munte inghetat, nava extraterestra (unde era si boss-ul final), etc. Va rog foarte mult,

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Jocurile care au venit la pachet cu revista Noroceii! big grin
Ia-le pe rand, si sigur vei descoperi titlul cautat. happy
-Ancient ants adventure
-Crayon Phisics
-Doogleberry 2
-Easter jurney
-F1 legends
-Jump and run
-Lunar lander
-Orbical future racing
-Shriek of the living dead
-Star wars -the ultimate battle
-Virtual lawn hunter
-Bibbillistik
-Crystal hammer 2007
-Flipside of the divine
-FreeKicks
-Glest
-Ice hockey 2
-Karting race
-Marble arena
-Pac mania
-Super baggage handler
-Tennis antics
-Virtual Breckenridge

| stephsls a răspuns:

Jocul este glace