| vladdistrug a întrebat:

Salut, am minecraft 1.5.2 si cand vreau sa ma loghez la un server imi apare sa bag parola, nu stiu ce parola sa bag am incercat aia de la minecraft.net dar nimic (am launcher de ala care nu trebuie parola) daca aveti un launcher cu parola si cont va rog sa imi da-ti site-ul de unde sa il descarc

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Este o parola setata de adminii server-ului, iar daca ai launcher de crack, recomand sa gasesti "cracked servers" ca sa poti intra.