| Focsa_Bogdan_1991 a întrebat:

Salut,am net pe modem Orange si nu-mi merge youtubul, cateodata merge dar merge intrupt -cum sa fac sa-mi mearga repede?

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Verifica sa nu ai altceva deschis care sa iti "manance" foarta multa banda de net.
Ai incercat alt browser?
Pe alte site-uri de video streaming iti merge la fel de greu?
Vezi in timp ce iti merge greu uitate un pic la viteza netului sa vezi daca e acceptabila, poate sa fie si de la asta.

Speedtest: speedtest.net

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa apelezi la numarul gratuit 408 ( sau 021/2033031 din orice retea) pentru a verifica configuratia abonamentului tau de date Orange.

Cu stima,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te uiti la ceva pe youtube, dai play, apoi pause si lasi sa se incarce linia aceea pana la capat, apoi di play din nou. O alta problema este ca iti va incarca mai greu, in caz ca ai depasit limita admisa de download.

| Zapkitu a răspuns:

Nu iti merge fiindca internetul pe modem functioneaza extrem de slab.Probabil ai semnal foarte prost.