| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Am un cont de nfs world level 41, cu vreo 7 masini tari, banat nu stiu din ce motiv?!
Eu nu am folosit hack-uri in acest joc! deloc ma jur! sad
Am jucat cinstit!
Eu nu inteleg de ce a fost banat acest cont si daca mai pot sa fac ceva?
Vreau sa-mi recuperez contul deoarece am investit mult timp, foarte mult!
Eu am facut banii cash din joc numai din draguri am avut o masina speciala de draguri facuta de mine care am castigat banii multi in joc!
Am trimis un email la nfs world! dar nu stiu daca am trimis bine?!
Vreau neaparat sa-mi recapat contul de nfs world si nu stiu ce sa fac?
Am gasit cativa romani si unu dintr-e ei avea multi hack si am glumit cu el la draguri despre englezii aia dar eu nu inteleg ce greseala am facut, daca nu am avut hack deloc si nici nu am folosit vreodata in acest joc...
Zilnic primeam invitatii de prietenie de la diversii oamenii, in general de level mic de exemplu: level- 5-15 cam asa...

NU VREAU SA MA MAI APUC DIN NOU PENTRU TIMPUL IROSIT CE SA DUS PE APA-ZAMBETEI!
AS VREA SA STIU DACA MAI POT RECUPERA CONTU DE NFS WORLD SI CUM SA FAC SA RECUPEREZ?
PRECIZEZ CA NU AM INJURAT DELOC SI NICI NU STIU LB. ENGLEZA!
JOCUL ACESTA NU-MI PLACE, PENTRU CA NU ESTE SIGUR PE AZI PE MAINE DACA MAI AI CONTU SAU DACA MAI MERGE!
-VA ROG FRUMOS DACA MA PUTETI AJUTA!
IMI ZICE CAND INTRU IN CONT SA MA LOGHEZ IN JOC:
(THIS ACCOUNT HAS BEEN PERMANENTLY BANNED FOR VIOLATION OF THE TERMS OF SERVICE.)
DAR EU NU STIU CE TERMENII SI SERVICII AM VIOLAT?
NU AM FOLOSIT HACK!

MULTUMESC DE RASPUNSURII!

Răspuns Câştigător
| FinnAdventureTime a răspuns:

Poate ai incalcat niste reguli inventate de vaca unicorn din Narnia. Sa verific regulile si poate afli si tu. O, uite, nu esti singurulcu problema asta. Verifica in spam sau junk daca nu ai mesajul de suspendare, unde ai toate detaliile. Daca nu zice nimic relevant, atunci... Citez din EA Forums: "If you believe your EA account and/or persona has been incorrectly suspended/banned and you would like to dispute this action, please contact support at accountdisputes@ea.com from your registered email address.

In the Subject of your email, please write "Banned/Suspended Account - Game/Product Name - Persona Name".

In the Body of your email, please include the following information:

Your Information:
First Name & Last Name:
Game/Product Name:
Persona Name:
Banned or Suspended:
Error/Notification Message received (if any):
Details of your dispute:
Each account and/or persona is reviewed on a case by case basis. Though we make every effort to address these inquiries in less than 24 hours, we ask that you please be patient as it may take some additional time to do a full investigation." Multumit?

3 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Eu nu vreau sa te intristez, dar din pacate nu mai poti sa-ti recuperezi contul. Si fratele meu mai mic a primit un ban, si avea o super Masina pe cont (McLaren F1 Elite), dar cei de la EA nu i-au putut da contul inapoi. Nici eu nu stiu motivul. Poate ca ai injurat un joc sau ceva de genu. Sau, cineva care era gelos pe tine, poate a facut vreo scamatorie si a trimis-o de la astia de la EA.

| iRobby a răspuns:

Se poate, sti ce usor se poate truca o poza? Mai ales cu photoshop, iti poate pune ala viteza maxima la 1000 Km/h, apoi o trimite la aia de la EA, si iti da ban imediat, chiar daca tu nu ai mers mai repede decat 150 Km/h de exemplu. Eu sper ca te-am putut ajuta oarecum.
Funda? big grin

| FinnAdventureTime a răspuns:

Ai incercat cu emailul?