| costincapslook a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor...Joc cs(mod deathrun) fara cfg si pe arctic prin 1000 si ceva pe la sfarsit.Si ii aud pe toti...am cfg ce bun sunt, mai are ala cfg ca joaca bine, frumos cfg ma....ms.Vreau si eu cel mai bun cfg cu care prind cea mai mare viteza va rog daca stiti cel mai bun cfg sa dati raspunsuri.Cel mai bun cfg are funda

1 răspuns:
| dameit9 a răspuns:

Cfg daca vrei sa ti-l faci bun trebuie sa urmezi instructiuni eu am cfg cu care prin 2500 si cevadar il dau pe bani!