| Cosminutzu5478 a întrebat:

Salut..am nevoie de ajutor..mi.am instalat windows xp gold l.am facut bootabil pe stick si am inceput instalarea...totul a fost ok pana sa ajung la finish, dintr.o data mi s-a restartat pc.ul si imi da eroarea asta: Windows could not start because the following fille is missing or corrupt system 32\hall.dll...Reinstall.
M.am documentat putin de pe net, si am gasit ca trebuie sa intru in Instalare windows si system recovery; am facut asta dar degeaba, imi da eroare si acolo, mai exact :please insert the disk labeled windows automated system recovery disk into the floppy drive.
HELP ME! FUNDA

1 răspuns:
| CiPiCaO90014 a răspuns:

Iti lipseste ceva de la Windows. Incearca sa il instalezi cu DVD.