| AndreisiMaicum a întrebat:

Am o intrebare:
Am inceput sa joc Legue of Legends si imi spune ca numele si parola sunt gresite, dar eu stiu ca nu sunt.Si cel mai ciudat lucru este ca pe calculatorul al uniu prieten mergea contul foarte bine dar pe asta zice ca sunt invalide numele si parola.Am mai facut un cont si numele cu parola le-am scris intr-o hartie ca sa fiu sigur. Din pacate acelazi rezultat.Nume si parola invalida.
Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| RockNGreen a răspuns:

Bai vezi ca la LOL sunt 2 servererolling on the floor north america si europe
dale pe amundoua

3 răspunsuri:
| AndreisiMaicum explică:

Am incercat si asta dar nu a mers, dar am aflat ca la caclculatorul la care l-am descarcat are o problema.Deci mersi oricum de ajutor.
big grin

| AndreisiMaicum explică:

Mersi oricum dar abia alaltaieri am aflat ca acest caclculator are cateva probleme, deci o sa vad eu ce fac, dar mersi oricum.

| macelarik a răspuns:

Ai aeasta problema din cauza ca ai creat contul pe un server si incerci sa te loghezi pe altul.
Intreaba-ti prietenul pe care din servere joaca apoi cand pornesti jocul inainte sa apesi butonul PLAY ai in stanga o sectiune unde alegi serverul.
Selecteaza serverul dorit, lasa-l sa faca update si voala merge big grin