| ThunderXz a întrebat:

Am o intrebare care e cam greu de explicat, dar o sa incerc.
Mai am spatiu pe PC 23 GB si vreau sa imi bag un joc de 13, eu cand il descarc mi-l da arhivat, iar cand il dezarhivez imi mai ocupa 13 GB, deci 13+13=26. Acum intrebarea mea este: pot sa fac cumva ca atunci cand il dezarhivez sa se stearga arhiva in acelasi timp, nu sa copieze fisierele? Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun si sa ma puteti ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nop, dar poti imprumuta/cumpara un stick de 16 GB, muti arhiva pe stick, o stergi de pe disc, dezarhivezi de pe stick pe disc si gata! happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand daca doar arhiva are 13 g atunci dezarhivat sigur va avea mai mult. si nu nu se poate sterge arhiva in timp ce se lucreaza pe ea... nue logic ca daca se sterge nu mai ai ce dezarhiva?

| ThunderXz explică:

Ai dreptate, multumesc!