| Panteryas a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu jocul GTA San Andreas, am luat si eu aces joc si am o mica problema cu el e legata de sunet pe scurt nu se aud masiniile cand ma urc in ele nu aud motorul de si roadioul se aude sau cand masina e condusa de altcineva i se aude motorul numai cand conduc eu nu se aude si cand personajul vorbeste la telefon nu se aude sau cad sunt in meniu cand pun sa geata pe optiuni trebuie sa se auda un sunet la mine nu se aude si nu stiu ce sa mai fac cu timpul m-am adaptat dar nu prea imi convine daca m-ati putea ajuta ar fi perfect.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ady_Adrian_1996 a răspuns:

Salut! ...Reinstaleaza driverele de sunet si totul va merge asa cum trebuie.Am avut aceeasi problema si asa am facut!

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Salut Daca vrei sa te ajut da-mi add la id: lionel_messi_yo e de yahoo! Sunt online

| Ady_Adrian_1996 a răspuns:

Deci a mers sa inteleg.laughing

| Mitrache_Andi_1967 a răspuns:

Reinstaleaza drivele de sunet si totul va merge cum trebuie

| Ady_Adytza_1994 a răspuns:

1)intra in start
2)run
3)scrie in run ''dxdiag''
4)Sound
5)ai acolo jos Hardware sound acceleration level http://imgur.com/vxWVkUc o poza
6)dai pe basic acceleration:

| Tiberiu_Piciorea_1992 a răspuns:

Salut am si eu o problema cu jocul gta vice city underground nu se aude nici un sunet cand ma joc