| mihaiatv a întrebat:

TPU*, am si eu o intrebare :de ce cand conduc o masina la gta san andreas nu se aude motoru la masina mea nici clancsonul doar radio si se aud celelalte masini doar la amea nu si cand vorbeste la telefon nu se aude.

Daca primesc un raspuns bun si merge dau funda

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Asta se intampla din cauza ca nu il ai original. Si mie mi se intampla la fel big grin Obisnuieste-te cu asta big grin Plz funda!

| mihaiatv explică (pentru Adrian_Iulian_1997):

Dar daca ai avea jocu original si miai trimite fisierul cu audio ar merge la mine?

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns (pentru mihaiatv):

Posibil... nu ma incercat pentru ca am incercat sa ignor problema big grin