| SeniorAlexandru a întrebat:

Unde umblu la optiuni la san andreas sa mi se auda vorbele din masina?

4 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Dai la Options -> Audio
Si acolo dai Radio si SFX la Maxim.
Daca nici asa nu merge inseamna ca iti lipsesc fisierele de sunet, care le poti descarca de pe nethappy
Bafta!

| SeniorAlexandru explică (pentru Ovydiw):

Nu merge nici daca dau SFX la maxim ..imi poti da un site unde pot descarca fisierele de sunet?

| Ovydiw a răspuns (pentru SeniorAlexandru):

Uite un link aici, care o sa te rezolve!
Nu ma intreba nimic, acest link o sa iti dea tot ce ai nevoie + video!
http://softphb-blog.blogspot.ro/2011/10/grand-theft-auto-san-andreas.html
Bafta!

| SeniorAlexandru explică (pentru Ovydiw):

Le-am descarcat dar tot degeaba straight face