| aminaaa999 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru cei care joaca League of Legends: ce sa aleg intre LeBlanc, Riven, Syndra si Xayah? Vreau sa fac multe killuri usor si sa cresc in level. Va rog nu-mi sugerati alti campioni decat cei enumerati, spuneti-mi doar pe care sa il aleg si ce iteme s-ar potrivi. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Depinde ce-ti place sa joci, si vs cine. Syndra te ajuta mult mid, Xayah e adc si ranged, plus, depinde cum vrei sa iei kill, cu skill-uri, cu hituri etc. E discutabila treaba. La fel si Riven e super, dar e melee. Leblanc, ai easy escape. Fiecare are avantaje si dezavantaje. Conteaza pe ce lane joci, si versus cine.

2 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Yasuo sau mergi top Mordekaiser.

| VasileGogulina a răspuns:

Incearca Xayah, te poti uita la niste Gameplay-uri sa stii combourile si nu uita de runele potrivite