| RapperulLucy a întrebat:

Am o intrebare referitoare la NFS World. La sfarsitul fiecarei curse am de ales dintre 5 jetoane. Unde ma duc in joc sa-mi revendic premiile de acele jetoane?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai vazut ca in joc ai optiuni dinalea nitro bla bla bla la alea se refera acele jetoane, nu ai ce revedinci, deci alegi un cartonas din acele 5 jetoane si o sa iti zica acolo ca ai castig de ex nitro si o sa ti se puna singur la nitro acel cartonas si uite asa mai poti da nitro inca odata

| PaulNice a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu. depinde, daca iti da bani iti intra ei in contul tau. daca iti da puteri la fel iti intra ele in aceea caseta iar daca iti da geamuri colorate, neoane, nr de masina, jenti etc ca sa le revendici trebuie„ sa intri in safehouse adica apesi pe H pe tastatura si dai la customisation apoi pe a 2-ua optiune adica pe aftermakeshop si iti apare o caseta in dreapta si o coloana verticala in stanga iar in caseta sus-stanga-colt este o sageata care arata in 2 parti intr-o bulina alba si mai sus putin scrie store si in spate inventori apesi pe ea iti apare inventori si acolo sunt castigurile tale dai la fiecare la lumini la jenti si le iei. CRED ca asta e cel mai bun raspuns care poata sa ti-l dea cineva. FUNDA?