| PliktisealaKillZone a întrebat:

Salutwinking am o intrebare scurt si la obiect big grin Cum poti gasi un floorder pe un server comunitar? (un server de minecraft in cazul meu) cum imi pot da seama cand cineva floodeaza serverul? Dau funda :X

1 răspuns:
| Ketchup2012 a răspuns:

Salut, ti-as propune sa nu folosesti flood deoarece nu o sa-i afacteze doar pe ei ci si pe tine (ma refer ca faci o fapta rea si la fel vei fii rasplatit) si iti dai seama cand esti flodat atunci cand PC usage este peste nivelul obisnuit (lag mare pe sv)