| mafiot1 a întrebat:

Salut am o intrebare si anume:Eu cand mor in CS:GO meciuri Competitive si cand alt player din echipa mea isi da abandon intra un Bot automat si as vrea sa stiu cum pot sa am controlul asupra lui ca sa castig runda?

2 răspunsuri:
| Ionut_Laurentiu_Mitoi_1989 a răspuns:

Da coechipierul tau da abandon la meci in runda urmatoare va insta un bot... tu poti sa l controlezi dand spec pe el si apasand,, E,,

| Phux a răspuns:

Apesi butonul E (default doar daca nu l-ai schimbat) atunci cand stai spectator pe bot.
Poti face asta doar dupa ce ai murit, evident.