| K3nT1 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa va pun o intrebare. La CS:GO ai cum sa ai 14 meciuri de competitive castigate si sa fii in Silver Elite? Si ce arma ar fi buna pentru Silveri? Funda primului care raspunde bine. >:

Răspuns Câştigător
| At0M a răspuns:

Este foarte greu sa intri in Silver Elite din 14 meciuri decat daca ai peste 700 de pc fiecare meci si sa fii pe locul intai si o arma buna ar fi m4a1 de la ct cu un skin care ti se potriveste tie! Bafta sper ca te-am ajutat!big grin