| alexz25 a întrebat:

Salut,am o mare problema cu metin2, nu orice metin are aceasta eroare dar marea majoritate o au printre care este si WoM2, pe care vreau enorm de mult sa-l joc.
Eroarea este urmatoarea dupa ce se incarca patchul si dau start joc: "metin2.bin has encountered a problem and needs to close, We are sorry for the inconvenience."
Am folosit avg free sa scap de erori, am bagat o placa de retea pentru mai multa viteza de internet si la descarcat de mai multe ori, am internet de la romtelecom.
Va rog dati-mi un raspuns sau macar o banuiala, dau funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e de la client-ul de Metin2. Incearca sa instalezi fisierul "metin2.bin" de mai multe ori, daca nu merge din prima si a 2-a oara, incearca de vreo 10 ori, si eu patisem asa. Bafta

| alexz25 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa spun ca l-am descarcat cu patch, mega nu cred ca imi merge, si cand imi spui sa descarc metin2.bin de mai multe ori, imi spui sa descarc metinul de mai multe ori, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alexz25):

Daca e cu Patch e mai greu. Re-instaleaza Metin-ul.

| alexz25 explică (pentru anonim_4396):

L-am reinstalat de m-am plictisit :3

| alexz25 explică (pentru alexz25):

Mi-l poti da pe mess metinul, cu fisierul.bin instalat corect?