| alexz25 a întrebat:

Salut,am o mare problema cu metin2, nu orice metin are aceasta eroare dar marea majoritate o au printre care este si WoM2, pe care vreau enorm de mult sa-l joc.
Eroarea este urmatoarea dupa ce se incarca patchul si dau start joc: "metin2.bin has encountered a problem and needs to close, We are sorry for the inconvenience."
Am folosit avg free sa scap de erori, am bagat o placa de retea pentru mai multa viteza de internet si la descarcat de mai multe ori, am internet de la romtelecom.
Va rog dati-mi un raspuns sau macar o banuiala, dau funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e de la client-ul de Metin2. Incearca sa instalezi fisierul "metin2.bin" de mai multe ori, daca nu merge din prima si a 2-a oara, incearca de vreo 10 ori, si eu patisem asa. Bafta

| alexz25 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa spun ca l-am descarcat cu patch, mega nu cred ca imi merge, si cand imi spui sa descarc metin2.bin de mai multe ori, imi spui sa descarc metinul de mai multe ori, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexz25):

Daca e cu Patch e mai greu. Re-instaleaza Metin-ul.

| alexz25 explică (pentru anonim_4396):

L-am reinstalat de m-am plictisit :3

| alexz25 explică (pentru alexz25):

Mi-l poti da pe mess metinul, cu fisierul.bin instalat corect?