| hmariiuss a întrebat:

Salut am o mica intrebare.Cred ca toata lumea a auzit de metin2 ro.Am o mica problema cu hack-ul de pescuit fish bot 4.0 by erpel.Cand dau start arunca undita sta 2-3 sec si o scoate si tot asa la nesfarsite.Stie cineva ce poate avea? Dau fundita

1 răspuns:
| nynu a răspuns:

Acelasi fishbot am si eu din pacate si mieimi face la fel acma cateva saptamani mergea si puneam la primul 2000 si la al doilea 4000 da acma nu stiu ce are cred ca tot de la cordonatele astea de la alea nr alea sad nu merge