| kostyyy26 a întrebat:

am o problema, am facut un filmulet din poze cu muviemaker(in format avi) si am incercat sa-l incarc pe facebook si nu-mi da voie zica k presupune ca am incalcat drepturile de autor si nu ma mai lasa sa incarc nimic. ce pot sa fac, sa-l postez?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sa modifici filmul! Inainte de a incarca melodia in videoclipul tau schimba numele de la mp3 si schimba si numele de la fotografii (daca cumva le-ai descarcat de pe internet ) in PAINT. Dupa ce ai facut toate astea poti sa te apuci sa creezi videoclipul.