| andrymyrytz a întrebat:

Salut am o problema ca calculatorul cand intru intr-un joc stau 5 minute si apoi mi se stinge calculatoru dar daca stau pe internet sau ceva de genu nu mi se stinge.Care e problema si ce pot sa fac ca sa il repar?

1 răspuns:
| ElenaLov a răspuns:

In primul rand ce joc e ala? si daca are pagina oficiala.Asa mi s-a intamplat si mie la calculator. deci e cel mai bine sa nu joci acel joc. depinde de calculator. am patit si eu asa si nu am facut nimic si nu am mai intrat pe jocul respectiv.