| aRTini a întrebat:

Am o problema cu canalul meu de Youtube. De fiecare data cand intram pe el pe el imi dadea eroare dar am rezolvat-o stergandu-mi istoricul si cacheurile de pe net. Acum totul e bine in afara ca nu mai pot sa vad cati abonati am pe canalul de yt in secitunea de manager video. Ma puteti ajuta in legatura asta?

Răspuns Câştigător
| SkryDll a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi browser-ul o sa fie de folos crede-ma, dar cand il reinstalezi salveaza-ti toate conturile. Sanatate!