| alexe15 a întrebat:

Ma puneti ajuta?
Imi puteti da cateva sfaturi cu ce ar trebui sa pun pe canalul de youtube ca voi sa va uitati?
Si daca va place sa va abonati, desigur daca vreti.
Uitati canalul meu si sa imi spuneti daca gresesc cu ceva de nu am abonati.
https://www.youtube.com/channel/UCEwuI2DZ7NuW7vHwLbMU9MQ /feed
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Respecta aceste reguli :
Pentru a face abonati trebuie sa te rogi de un prieten etc care face bannere si background de youtube. Iti trebuie un nume mai stralucit de ex daca te cheama Alex si prieteni te strica ursul poti scrie numele BearAlex sau alt cv. Dupa posteaza videoclipuri rare adica 1 azi 1 Miercuri din 2 in 2 zile pentru a face abonati. Si dupa iti mai trebuie doar timp eu in 2 luni am facut 100 suberi. Sper ca team ajuta funda?

3 răspunsuri:
| alexe15 explică:

Imi poti da un nume de channel, ma cheama alex

| LaccboGaming a răspuns (pentru alexe15):

Ai si o porecla ceva?

| alexe15 explică:

Nu