| Syotos a întrebat:

Salut, am o problema cu cs. Din 5 in 5 sec se tot blocheaza imaginea adica cade brusc de la 80 fps la 5 straight face Si e enervant ce solutii stiti?

3 răspunsuri:
| k1nDeRs a răspuns:

Buna, eu ti-as spune sa iti reinstalezi Cs-u si o sa-ti mearga perfect sau iti dau eu idee de cs: Counter- Strike 1.6. Adrenaline este cel mai bun cs... Funda? puppy dog eyes

| EDUTz a răspuns:

Reinstaleaza cs!

| Syotos explică:

Am steam, am reinstalat windows iti dai seama ca am reinstalat si steam si cs. Asa imi facea si inainte sa reinstalez windowsul.