| NexTTT22 a întrebat:

Am o problema cu CS:GO. Am incercat sa intru pe DeadMach si cand sa aleg echipele, mi s-a inchis jocul. Bun, dupa care incerc pe Casual, la fel. Dupa pe competitive, iarasi mi se inchise jocul. Am dezinstalat jocul, si am vrut sa intru iarasi pe Casual/DeadMach si la fel, dupa ce mi se incarca mapa, cand se scurg cele 5 secunde, mi se blocheaza la 5:00 si iarasi mi se inchise jocul

1 răspuns:
| Lupu_Rafael_1981 a răspuns:

Incearca sa pui setarile la minim si sa schimbi rezolutia cu una mai mica.Probleme este de la tine 100%. Incearca sa contactezi echipa de support a jocului si sa le spui care este problema.