| Boteanu_Valentin_1995 a întrebat:

Salut am o problema cu fifa 17 jocul fiind original si il am instalat si pe pc si pe laptop cand dau sa intre in el imi apare imaginea de inceput se incarca si apoi iese din joc care este problema a mai patit cineva tin sa mentionez ca am wind 7 pe pc si wind 10 pe laptop aceeasi problema o am pe ambele si wind sunt instaate de curand si aceasta problema persista de ceva timp am reinstalat jocul de 2 sau 3 ori dar aparent nu asta este problema si efectiv am dat niste bani de pomana nu vrea sa functioneze

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://help.ea.com/uk/contact-us/?product=fifa-17
Contacteaza-i, explica-le ce se intampla, dat fiind faptul ca este original jocul.

| Boteanu_Valentin_1995 explică (pentru anonim_4396):

Am trimis email si nu am pimit raspuns

| Boteanu_Valentin_1995 explică (pentru anonim_4396):

Sper sa pot restitui problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Boteanu_Valentin_1995):

Vei primi raspuns oficial in 24/48/72h depinde, crezi ca esti singurul cu probleme si cu bug-uri de reportat si tot felul de alte situatii, te vor contacta, esti client, le-ai cumparat produsul.