| ShoFan a întrebat:

Salutare!
Am o problema ce persista de mult timp, indiferent ce Windows sau sistem de operare as incerca.

La Google Chrome, cand descarc installer-ul, nu pot instala browser-ul. Mi se deschide efectiv imaginea cu "Se initializeaza..." si dupa cateva secunde dispare pur si simplu. Am incercat si cu installer-ul Stand-Alone si la fel imi face. Am incercat sa sterg fisierele temporare folosite de installer si tot nu mergea. Am incercat si curatarea registrului si la fel...

Stiti ce as putea face? Tin sa va spun ca asta imi apare pe ambele laptop-uri, unul dintre ele fiind cumparat recent. Uneori problema disparea daca reinstalam Windows-ul, dar acum se pare ca nu mai functioneaza.

P.S.: Dupa mai multe cautari de installere care sa functioneze, am gasit o versiune oficiala (v15 stable) care a functionat. Nu stiu ce sa mai cred... O fi de la Google? Au stricat installer-ele versiunilor noi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este o problema cu retea conexiunea nu este destul de buna asa ca
Google Chrome mi isi poate initia o conexiune deschisa asa ca refuza si se inchide
dar pentru a avea o conexiune buna in vitor recomand sa votati PP-DD si pe 25 mai DAN DIACONESCU la parlamentare