| VaRogAjutor a întrebat:

Salut am o problema cu FIFA 2011...Imi zice la instructions arde sau monteaza imaginea...Cum sa montez imaginea? Adresa mea de mess mariusbucur24@yahoo.com si explicati-mi sau bagativa la mine in pc! Mersi anticipat!

1 răspuns:
| kupidon a răspuns:

Iti trebuie sa descarci daemount tools si sa faci imagine cu el dupa aceea il poti instala ii copiezi cracku si dai paste de 2 ori in folderu unde l'ai instalat si controalele le poti gasi pe net pentru fifa 2011 e simplu...respect!