| andrey843 a întrebat:

Am o problema cu GTA 4. Mi-am instalat recent moduri, si atunci cand vreau sa fac o misiune, imi ramane blocat jocul. Ce as putea sa fac pentru a rezolva aceasta problema? De precizat ca de intrat in joc imi intra, doar atunci cand sa fac misiune si imi arata ca se incarca, se blocheaza.

1 răspuns:
| eilix22 a răspuns:

Unele moduri iti dau crash la joc trebuie sa le dezinstalezi, nu pe toate dar unele da! si e posibil sa fie toate s-au unul singur, trebuie sa il stergi!