| Aftermath13 a întrebat:

Am o problema cu jocul Batman Arkham Asylum, cand ii adreseaza crocodilu cateva replici ( prima misiune, link aici : http://www.youtube.com/watch?v=vspVX2Ge5Xo ). Se vede ca in gameplay crocodilul pleaca, car la mine ramane, de la joc nu cred ca e, am schimbat 2 jocuri si aceiasi problema. Trebuie sa apas ceva sau...?
Daca ati jucat acest joc si stiti ce sa fac rog raspuns. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Boy101 a răspuns:

Pai...incearca sa ii dai reinstall ori poate e din vina calculatorului (poate nu merg pixeli sau placa video e prea mica pentru acel moment). Funda?(nu-mi pasa daca imi dai.