| cristygameru a întrebat:

Am o problema Cu jocul Splinter Cell Blacklist.L-am terminat acum un an, si acum mi l-am luat din nou de pe internet. De data asta vreau sa joc si eu coop, dar nu merge, stiu ca trebuie cumparat ca sa pot juca, dar am inteles ca sunt cateva solutii ca sa pot juca in coop fara sa am jocul cumparat.Am incercat cateva posibilitati, dar degeaba straight face
Va rog mult sa ma ajutati, nu ignorati intrebarea mea
Dau funda!
sad

Răspuns Câştigător
| SpeedPrimer a răspuns:

Ai inteles gresit, daca vrei sa jaci coop trebuie sa il cumperi, sorry sad