| CyBeRnEtiCk a întrebat:

Am o problema cu jocul splinter cell chaos theory. Nu stiu unde se afla salvarile, am cautat peste tot si nu am gasit nimic vreau sa bag niste salvari care le-am luat de pe net, dar tot nu reusesc. Cel mai bun raspuns primeste funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bunelutu a răspuns:

Deci depinde de joc
1start,My documents, Splinter
2 My coputer, C, user, uzer nameu setat de tine, save games si cauta
3Control panel,Apparance and personalization,folder Option,View, Si bifezi Show hidden folders
te duci in My coputer, C user, Application Data, Local sia ai sa gasesti
dupa ce gaseti folderu in inlocuiesti cu al tau si gata.