| IanchisAlex a întrebat:

Salut.
Am o problema cu metin2.La unele metin2 imi da o eroare in care scrie "The application failed to initialize properly (0xc000007b).Click on OK to terminate the application" dar la unele metine nu imi da.
Va rog spuneti-mi cum sa rezolv dau funda!

Răspuns Câştigător
| Stefyyzxx a răspuns:

Instaleazati Net frameworak2.0, net framework2.5,net framework 3.0, net framework3.5 si net framework 4.0 si o sati mearga toate metinele private. Funda?:d

2 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

Iti trebuie DoNetFx(Microsoft Framework)
Descarca de aici:http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=17851

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Instaleaza.NET framework 2.5