| lucian69 a întrebat:

Am o problema cu MineCraft cand intru sa ma joc se vede in culori multe, uitati am poza aici:http://postimg.org/image/y92kjqcaj/. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndyAndrei01 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa mergi la video settings in minecraft si dezactivezi 3D anaglyph.

2 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Ai activata optiunea 3D Anaglyph din setarile Minecraft la categoria Video Settings.Trebuie sa-o dezactivezi

| lucian69 explică:

Vreau sa va multumesc pentru tot ajurorul, daca as putea vas da funda la ambi.