| Radu3333 a întrebat:

Salut.Am o problema cu pingul(lagul). Cand intru in cs, samp sau alte jocuri imi apare ca am 90 dupa creste la 100 si ceva pana la 4000 si nu am cum sa joc.Am net de la clicknet, modem Huawei SmartAX MT882 si un router Tp-link WR541G.Problema apare doar pe laptop pe calculator imi merge bine.Si laptopul e aproape de router.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DauCumPot a răspuns:

1. Oricat de aproape ar fi routerul lag tot va fi pentru că nu e direct in calculator... Nu are rezyolvare