| GrecuBogdanGeorge a întrebat:

Salut,am o problema cu programul meu de filmat (OBS).
Cand dau pe captura de ecran sau pe captura de joc in loc sa imi arate jocul imi arata blackscreen.
Dar nu inteleg de ce pentru ca pana acum nu am avut probleme
Am mai filmat jocuri sau tutoriale si mergea foarte bine deci nu este de la pc (mai jos gasesti niste informatii despre laptopul meu), eu cred ca este de la rezolutie dar am incercat sa schimb pe aproape toate si nu s-a schimbat cu nimic:
Specificatii laptop:
-procesor Intel(R) Core(TM) i3-5005U CPU @ 2, 00GHz
-placa video nVIDIA geforce 920mx
-4GB RAM
-rezolutie 1366x768
-windows 10 64 bit
-este un laptop Lenovo ideapad 100

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca pana acum iti mergea gandeste-te ce s-a schimbat intre timp: o setare, o versiune de driver etc.