| Daryus_Dary_1999 a întrebat:

Salut, am o problema cu steam, deci am un cont nou și vreau sa adaug prieteni dar nu pot îmi zice ca nu îndeplinesc condițiile, am primit de la un prieten steam gif cu Cs GO.ul și tot asa, și nici ei nu ma găsesc pe mine. Cine îmi da răspunsul bun are din partea mea 1 fundița.

Răspuns Câştigător
| Reb a răspuns:

Trebuie ca TU sa bagi 5 USD in steam si dupa o sa mearga... nu te pot gasi pentru ca n-ai bagat cei 5 USD. Banii de la gift-uri nu se aplica :0

2 răspunsuri:
| danielmarian2015 a răspuns:

Ia-ti un paysafecard cumperi cel mai ieftin joc de pe steam si de restul cumperi skinuri pentru CS:GO

| Daryus_Dary_1999 explică:

Va mulțumesc mult funda o voi decide la cel cu răspunsul mai repede dat și mai bine explicat.