| Ioan_6880 a întrebat:

Am o problema cu un laptop nou cumparat cu windows licentiat preinstalat.
La magazin l-au deschis sa-mi arate ca functioneaza cca 3 min si pe urma l-au inchis. Acum, cand deschid laptop-ul imi zice: " Windows could not complete the installation.To install windows on this computer, restart the installation" si eu nu stiu cum sa fac asta.
Daca stie cineva, pls help!
Merci anticipat!

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Trebuie sa bagi in pc cd cu windows, si eventual iti apare automat chestia de instalare si tu trebuie sa apesi doar next big grin