| Marjineanu_Sandra_1997 a întrebat:

Salut
Am o problema
Deci, am instalat un joc in calculator pe nume Medal of honor si cand sa incep sa-ma joc, jocul foarte lent lucreaza, adica peronajul care eu joc incet se misca si asa mai departe.
Imi puteti spune ce trebuie sa fac ca sa pot juca jocul normal)))

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Intra in setarile jocului si la Video seteaza totul la minim (LOW) daca nici asa nu va merge atunci renunta la acel joc pentru ca ai pc-ul slab, nu raspunde cerintelor acelui joc!