| Duuuuudeee a întrebat:

Am instalat FIFA 2007 pe calculator si cand dau sa ma joc merge foarte repede jocul, jucatorii se misca foarte repede. Am umblat la setari la GameSpeed am dat Slow dar tot asa! Imi puteti spune care e problema?

FUNDAAAAA!

3 răspunsuri:
| Duuuuudeee explică:

Rezolvat!

| Thereau_Aliutza_1991 a răspuns (pentru Duuuuudeee):

Salut! Imi poti spune si mie cum ai rezolvat, te rog, pentru ca am aceeasi problema si nu pot sa-i dau de cap

| Vasilica_Robert-Iulian_1992 a răspuns:

Salut..am si eu aceeasi problema..imi puteti spune si mie ce trebuie sa fac sa mearga normal?