| MikYMous3 a întrebat:

Salut, am o problema, eu folosesc Google Chrome, Mozila si Opera Mini, nu stiu ce are dar pe toare apar mereu reclame si apar pagini automat la fiecare click dat cand sunt intrat pe browser. Gen sunt pe youtube si cand vreau sa dau pe un video apar 100 de reclame si se fac alte pagini (de exemplu) ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Este aplicatia AdBlock pentru Google Chrome care blocheaza majoritatea reclamelor. Este foarte bun, il folosesc.

| delightful a răspuns:

Aplicatia AdBlock este disponibila pentru toate browserele pe care le folosesti. Dar. nu inteleg de ce le folosesti pe toate, nu ti-e de ajuns unul singur?

| vinX2zor a răspuns:

Http://www.maxthon.com/
Încearcă acest browser.
Super voteză
Fără reclame.